FLAGI ELGRECO

Idź do spisu treści

Menu główne

Z WŁÓKNA SZKLANEGO

MASZTY FLAGOWE

Maszty z włókna szklanego wykonane są z jednego elementu (tuby) w formie stożkowej zwężającej się ku górze. Maszty mocowane są w fundamencie betonowym na zawiasie montażowym. Mocowanie na zawiasie ułatwia montaż i umożliwia położenie masztu np. przy wykonywaniu konserwacji. System śrub umożliwia dokładną regulację ustawienia w pionie.


Średnica masztów z włókna szklanego

maszt 6-9m
                                                   maszt 10-12m
średnica przy podstawie – 125 mm
                     średnica przy podstawie – 145 mm
średnica na górze – 65 mm
                                średnica na górze – 65 mm

rysunek masztu  
                                   


Maszt w wersji STANDARD – linka wznosząca flagę umieszczona jest na zewnątrz masztu, mocowana do knagi umieszczonej około 1,5 m nad ziemią.
W cenie: maszt, kopułka biała płaska, obrotowa głowica, linka, knaga, kotwa montażowa
Maszt w wersji z ZAMKIEM – linka wznosząca flagę prowadzona jest wewnątrz masztu, knaga zamykana na kluczyk.
Zabezpiecza przed kradzieżą flagi, likwiduje hałas uderzania linki o maszt.
W cenie: maszt, kopułka biała płaska, obrotowa głowica, linka, krętlik, zamek, obciążnik,

obejmy (x3), kotwa montażowaMaszt w wersji WINDTRACKER – w tej wersji linka wznosząca flagę powinna być umieszczona wewnątrz masztu (Zamek lub Korba). Maszt wyposażony jest dodatkowo w poziome ramię obrotowe. Zapobiega owijaniu się flagi wokół masztu i jest optymalnym sposobem ekspozycji hasła na fladze.
W cenie: maszt, kopułka biała płaska, obrotowa głowica, linka, krętlik, zamek, wysięgnik (windtracker), obciążnik, obejmy (x5), kotwa montażowa

 Maszt w wersji BANNER-BAR – bez linki. Maszt posiada poziome ramię obrotowe zamontowane na stałe, utrzymuje flagę zawsze czytelną. Zdejmowanie i zakładanie flagi wymaga położenia masztu.
W cenie: maszt, kopułka biała płaska, obrotowa głowica, wysięgnik (baner), obciążnik, obejmy (x5), kotwa montażowaMaszt w wersji z KORBĄ – linka prowadzona wewnątrz masztu. Wznoszenie i opuszczanie flagi odbywa się za pomocą mechanizmu umieszczonego wewnątrz masztu.
W cenie: maszt, kopułka biała płaska, obrotowa głowica, linka, krętlik, korba, obciążnik, obejmy (x3), kotwa montażowaMaszt w wersji z KORBĄ i WINDTRACKEREM - w tej wersji linka wznosząca flagę umieszczona jest wewnątrz masztu. Maszt wyposażony jest dodatkowo w poziome ramię obrotowe. Zapobiega owijaniu się flagi wokół masztu i jest optymalnym sposobem ekspozycji hasła na fladze.
W cenie: maszt, kopułka biała płaska, obrotowa głowica, linka, krętlik, korba, wysięgnik (windtracker), obciążnik, obejmy (x5), kotwa montażowa

 


PROSZĘ WYBRAĆ RODZAJ MASZTU, PODAĆ WIELKOŚĆ I ZŁOŻYĆ ZAPYTANIE
Z PODANIEM MIASTA MONTAŻU ( TEREN CAŁEGO KRAJU )
flagi@flagi-elgreco.pl.. pamiętaj o fladze.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego